به پایگاه اطلاع رسانی کرمان خوش آمدید...

ادامه متن
  • یکشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۰۸:۴۵:۴۱
  • شناسه مطلب: 969
نشست با مجمع نمایندگان

مجلس به آینده سازمان میراث فرهنگی کشور خوش بین است

مجلس به آینده سازمان میراث فرهنگی کشور خوش بین است

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس به آینده سازمان میراث فرهنگی کشور خوش بین است، گفت: امیدواریم دولت دوازدهم با ایجاد ثبات مدیریت در سازمان میراث فرهنگی کشور به حل مشکلات این سازمان کمک کند زیرا دکتر مونسان از مدیران پرتلاش و با انگیزه کشور است و می تواند بر مسایل و مشکلات این سازمان فائق آید.

“شهباز حسن پور ” در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل و معاونان اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری کرمان با تقدیر از اقدامات این اداره کل در حوزه های مرتبط، افزود: کارهای انجام شده در حوزه های مختلف میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان کرمان با هیچ دوره ای قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به ثبت جهانی سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم در سالجاری، تاکید کرد: مطمئنا این اقدام بدون تلاش مدیران و کارشناسان سازمان میراث فرهنگی کشور و پیگیریهای اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان میسر نبود.

حسن پور با بیان اینکه در دوران تصدی دکتر مونسان شاهد اقدامات و تحولات قابل تاملی در سازمان میراث فرهنگی کشور بوده ایم، تصریح کرد: دکتر مونسان از مدیران کارآمد، موفق، با انگیزه و دارای پشتکار در حل مسایل و مشکلات موجود است و مجلس به آینده سازمان میراث فرهنگی بسیارخوبین است.

وی با اشاره به اینکه مسایل و مشکلات موجود در سازمان میراث فرهنگی ریشه در سالهای بسیار قبل دارد، بیان داشت: متاسفانه نبود ثبات مدیریت در این سازمان به بسیاری از مشکلات سالهای اخیر دامن زده که انتظار می رود در دولت دوازدهم شاهد ثبات مدیریت در سازمان میراث فرهنگی کشور باشیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس آماده هر گونه همکاری با سازمان میراث فرهنگی کشور در راستای ارتقاء حوزه های مرتبط است، خاطرنشان کرد: بدون شک سازمان میراث فرهنگی می تواند در حل بسیاری از مسایلی که کشور با آن دست به گریبان است از قبیل اشتغال بسیار کمک کند.نشست با مجمع نمایندگان