به پایگاه اطلاع رسانی کرمان خوش آمدید...

ادامه متن
  • شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۳:۴۸:۳۶
  • شناسه مطلب: 939
1462604021246_05

دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر در شهداد برگزار مي شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان گفت: دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر از تاريخ ۲۶ شهريور لغايت اول مهرماه سال جاري در منطقه ثبت جهاني كوير لوت شهداد برگزار مي شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان گفت: دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر از تاريخ ۲۶ شهريور لغايت اول مهرماه سال جاري در منطقه ثبت جهاني كوير لوت شهداد برگزار مي شود.

“محمود وفایی” در نشست هماهنگی برگزاری دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر در کرمان با تاکید بر معرفی قابلیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری استان و کشور، افزود: سال گذشته تجربیات خوبی در جریان برگزاری اولين اولترا مارتن کویر شكل گرفت و باعث شد استان كرمان و ویژگی‌های آن در سطح خوبی به دنیا معرفی شود.

وی تاكيد كرد: دومین ابرمارتن بین‌المللی کویر نيز بايد با ابعاد تبلیغاتی بهتری برای معرفی استان كرمان اجرا شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان اظهار کرد: به ‌عنوان متولی بخش دولتی از هر برنامه‌ بخش خصوصی  كه به رونق گردشگری و معرفی استان و تبلیغات و بازاریابی کمک کند، حمایت می‌کنیم و هیچ محدودیتی نداریم.

وفايي تصريح كرد: انتظار مي رود دیگر فعالان بخش خصوصی استان کرمان به میدان بیایند و برنامه‌هایی از قبیل اولترامارتن برگزار کنند تا استان معرفی شود.

وي تاکید کرد:  از یک رستوران کوچک گرفته تا یک هلدینگ بزرگ گردشگری هر کاری برای رونق گردشگری کرمان بخواهند انجام دهند، همه‌ امکانات سیستم دولتی را در اختیارش قرار خواهيم داد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان با بيان اينكه بايد فضای همبستگی در استان تقویت شود، ادامه داد:  امروز بیش از هر زمانی در گردشگری استان، نیاز به همبستگی داریم.

وفايي با اشاره به اينكه درگیر کردن مسوولان به حاشیه‌ها، جفا به استان است، تصريح كرد: استان کرمان روی ریل توسعه‌ گردشگری قرار گرفته و آمار گردشگران رو به افزایش است و این حرکت رو به جلو را همه با هم ادامه خواهيم داد.

وي در پايان خاطرنشان كرد: نبايد در برابر حرکت شتابنده و رو به رشد صنعت گردشگري استان كرمان با دست خودمان مانع ایجاد کنیم.

 

 

1462603448958_05