به پایگاه اطلاع رسانی کرمان خوش آمدید...

ادامه متن
  • پنج شنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۵:۳۹:۴۹
  • شناسه مطلب: 922
مدير كل ميراث فرهنگي كرمان

تشكيل كميسيون گردشگري در شوراي شهر كرمان

مدير كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان از نگاه ويژه شوراي پنجم شهر كرمان به صنعت گردشگري و تشكيل كميسيون گردشگري در اين شورا خبر داد.

مدير كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان از نگاه ويژه شوراي پنجم شهر كرمان به صنعت گردشگري و تشكيل كميسيون گردشگري در اين شورا خبر داد.

“محمود وفايي” با اشاره به وجود ۵ اثر جهاني و ۷۰۰ اثر ملي در استان كرمان، افزود: اين استان در سالهاي گذشته يكي از استانهاي پيشرو در صنعت گردشگری و جذب توریست بوده است كه بايد از اين ظرفیت بالقوه و خدادادی برای پیشرفت شهرستان و استان بهره كافي برده شود.

وي به لزوم تشكيل كميسيون گردشگري در شوراي شهر كرمان اشاره كرد و اظهار داشت: خوشبختانه پنجمين دوره شوراي شهر كرمان به تشكيل اين كميسيون نگاه ويژه اي داشته است بطوريكه پيشرفت اين استان را منوط به توسعه صنعت مهم گردشگري و جذب هرچه بيشتر سرمايه گذار مي داند.

وفايي ضمن تشكر از اعضاي شوراي پنجم شهر كرمان، بيان داشت: اکنون بايد با مساعدت  و همكاري شهرداری و ارگان‌های ذيربط در سالی که مقام معظم رهبری آن را به عنوان “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نام‌گذاری کرده‌اند، صنعت گردشگری را به عنوان بهترین راه برای رسیدن به این هدف در اين خطه دانست.

وی با اشاره به اهميت و لزوم تشكيل «کمیسیون گردشگری» در پنجمین شورای اسلامی شهر کرمان و خاطرنشان كرد: تشكيل اين كميسيون در استان به خصوص در شهر كرمان به شدت احساس می‌شود و حتي مي توان در کنار اين كميسيون از نقطه نظرات فعالان و نخبگان این صنعت نیز بهره كافي را برد.

مدير كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان در پايان با تقدير از محمد فرشاد رئيس شوراي پنجم شهر كرمان خاطرنشان كرد: خوشبختانه اعضاء اين شورا به مباحث حوزه هاي مرتبط با ميراث فرهنگي و گردشگري آشنا هستند كه تشكيل كميسيون گردشگري در شوراي پنجم شهر كرمان نشان از توجه ويژه اين عزيزان به مقوله گردشگري و نقش اين صنعت در توسعه اقتصادي و اجتماعي دارد.

وفايي مدير كل ميراث فرهنگي كرمان

مطالب مرتبط