به پایگاه اطلاع رسانی کرمان خوش آمدید...

ادامه متن
  • یکشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۰۴:۲۷:۴۲
  • شناسه مطلب: 857
مدير كل ميراث فرهنگي كرمان

خط پروازي جديد كرمان- تفليس راه اندازي شد

خط پروازي جديد كرمان- تفليس راه اندازي شد

مدير كل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري استان كرمان گفت: خط پروازي جديد مسير كرمان- تفليس (گرجستان) راه اندازي شد.

“محمود وفايي” با بيان اينكه خط پروازي جديد كرمان – تفليس همزمان با عيد سعيد فطر راه اندازي و اولين پرواز اين مسير در روز دوشنبه ۵ تيرماه جاري انجام شده است، افزود:  از اين پس پروازهاي كرمان – تفليس با يك فروند هواپيماي ايرباس ۳۲۱ با ظرفيت ۱۴۶ نفر مسافر به صورت رفت و برگشت در روزهاي دوشنبه هر هفته برقرار مي باشد.

وي با اشاره به اينكه خط پروازي جديد كرمان – تفليس با حمايت مالي يكي از دفاترخدمات مسافرتي فعال استان كرمان داير شده است، اظهار داشت: اميدواريم با استقبال هم استاني ها از اين خط پروازي شاهد راه اندازي ساير خطوط پروازي به مقصد كشورهاي مختلف منطقه باشيم.

وفايي با تاكيد بر اينكه در حال حاضر ۲ خط پروازي در مسير كرمان- نجف (عراق) نيز داير مي باشد، بيان داشت: اين پروازها در روزهاي دوشنبه و پنجشنبه هر هفته به صورت رفت و برگشت انجام مي شوند.

وي با بيان اينكه در تلاش هستيم در آينده نزديك چندين خط پروازي جديد بين المللي در کرمان راه اندازي شود، تصريح كرد: بدون شک ایجاد خطوط پروازی جدید از مبدا کرمان به مقصد کشورهای منطقه زمینه را برای حضور بیش از پیش گردشگران خارجی در استان کرمان فراهم خواهم کرد.

مدير كل ميراث فرهنگي كرمان